pühapäev, 2. veebruar 2020

Peatükk 101: Ülo restorani toidudEelroog
Tervist jälle! Nüüd on see kuu, millel on lisapäev iga nelja aasta tagant! Täna on ka isegi päev millal me tõime enda Kesk-Aasia kilpkonna Matilda koju, aasta tagasi. 

Ma käisin täna Ülo restoranis mis on Balti Jaama turust umbes 75 meetri kaugusel. Ma käisin seal oma perega keskpäeval oma õe sünnipäeva puhul.

Ma räägin sulle veidi Ülo restorani söökidest mida ma sõin.

Kõigepelt oli eelroavalik, millel oli krõbe lavašš, porgandihummus pähklitega, lambajuust, meloniviilud, juustupallid ja popkorn kaetud mee ja tšilliga. Enamik sellest eelroast oli mahedalt vürtsikas, aga ka hea. Lavašš hummusega oli mõnus, tekstuur oli krõbe, aga lihtne et närida, selle temperatuur oli leige ja see maitses 93,55% kuni 100%. Meloniviilud maitsesid nagu tavaline melon (te vist olete juba söönud melonit enda elus). Juustupallide tekstuur tundus väljast krõbe, aga selle sees on midagi palju erinevat, temperatuur oli leige ja see maitses 83,5% kuni 98%. Mee ja tšilliga kaetud popkorn oli imelik ja huvitav. Kõigepealt see maitses nagu Raffaello väliskiht ja umbes 30 sekundit hiljem maitses see nagu mahe tortillakaste, aga see oli ka väga mõnus. Popkorni tekstuur oli krõbe, temperatuur oli leige ja see maitses 94,6% kuni 100%
Pearoog

Nüüd pearoast.
Pearoaks oli mul veisetako, millel oli rebitud veisepõsk, suitsumajonees, roheline sibul, lehtkapsas ja sarapuupähklid. Menüüs on ka tšilli, aga ma ei soovinud seda. Ma tean, et pildis tundub see nagu ebavalmis tako, aga see on ka mugav samal ajal, kuna siis saab kahvliga sisu võtta ja ei ole muret, et see laguneb. Igatahes... Tako tekstuur oli krõbe, salatil oli niiske ja veisepõske oli lihtne närida, temperatuur oli ka leige ja see maitses 97,25% kuni 100%.

Limonaad
Mul oli joogiks hapukas jõhvikalimonaad.

Magustoit
Magustoiduks oli mul vaniljejäätis kaerakreemiga, marineeritud vaarikatega ja müslihelbekestega. Tekstuur oli müslihelbekestel krõbe ja jäätisel pehme, temperatuur oli jahe ja see maitses 97.75% kuni 100%

Kui mulle serveeriti magustoitu, siis mu õele anti ka üks küünlaga magustoit ja kõik ettekandjad laulsid talle palju õnne.

Ma soovin head sünnipäeva oma õele ja mu stepikilpkonnale.
Nägemiseni! 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar