Pühapäev, 7. mai 2017

Peatükk 49: Pühapäevasalat ja Gelato Ladiese jäätis

Pühapäevasalat ja Gelato Ladiese jäätis olid nii maitsvad.
Ma sõin pühapäevasalatit Stroomi ranna metsas Rocca Al Mare keskusest umbes 4 kilomeetri kaugusel, Tallinnas, Eestis. Ma sõitsin rattaga koos oma emaga meie kodust tagasi meie koduni ja me sõitsime 21,34 kilomeetrit.

Ma ostsin pühapäevasalatit salativalikust, Rimist hüpermarketist, Saku Suurhalli kõrval, Tallinnas, Eestis. Üks kilo salatit maksis 9.90 eurot (€). See salat oli karbi sees. Ma ise ostsin selle, aga ma ei keetnud seda, sest enne seal peab maksma. Seal saab valida oma lemmikvalikuid.

Mina valisin hiina kapsast, lehtsalatit, kurki, hernest, kana, kodujuustu, keedumuna, Caescari kastet ja paprikat. Ja ma ostsin joogiks pool liitrit ananassi mahla või 0,5 l või 50 sentiliitrit (cl) või 500 milliliitrit (ml) annanassi mahla.

Meie tegime esimese peatuse Rocca Al Mare kõrval pingi peal kus oli näha väga palju hanesid, aga mul oli natukene külm selle pingi peal ja pärast me läksime teise pingi peale kus ma tegin sellest pühapäevasalatist pilti ja siis mul oli natukene soojem. See pühapäevasalat maitses 100%.

Siis me sõitsime Gelato Ladiese jäätisekohvikusse mis asus Vannalinna piiril kesklinna kõrval, Tallinnas, Eestis. Mina valisin vanilje ja karamelli jäätist keskmise suurusega topsis. See jäätis maitses 100%.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar